ipek kirpik primer
ipek kirpik primer

İpek Kirpik Primer Nedir ?

İpek Kirpik Primer Nedir ? başlığına değinmeden söylememiz gerekir ki ; İpek Kirpik uygulaması yağ sevmez. Söze direk böyle başlamak daha doğru olur. Müşterinizin kirpiğinde veya taktığınız kirpikte yağ olmaması gerekir. Öncesinde müşterinizin sizi ziyarete gelemden gözünde makyaj, rimel olmaması konusunda uyarıyorsunuz. Ama bazen bu kurala uyulmuyor ve müşteriniz makyajla veya kirpik bakım yağı sürmüş halde gelebiliyor. Böyle olmasa bile yaz ayında kişinin terlemesi sonucu terlemiş olabileceği için kirpiklerde yağlı olabiliyor. Bunun için uygulamaya başlamadan en önce Primer ile gözü temizlemeniz şarttır. Aynı şekilde kirpik elleriniz de terliyorsanız ellerinizi sürekli temizlemeniz şart. Çünkü ipek kirpik uygulamasında özellikle Volum kirpik hazırlarken eldiven takamıyoruz. Bu yüzden de ellerimizde yağ hazırladığımız kirpiklere bulaşabilir. Bu hazırladığımız kirpiklerin yapışmasını bile engelleyebilir. Dikkat etmeniz gerekir.

ipek kirpik
ipek kirpik

İpek Kirpik Bakımları

İlk uygulama sonrasında Danışanınızı 3 hafta veya 4 hafta 1 Bakıma davet ediyorsunuz. Aralarda dökülen kirpikleri tekrar yerine takıyorsunuz ve öne gelen veya düşmek üzere olan kirpikleri temizliyorsunuz. Marka olarak tavsiye ettiğimiz Toplam kullanım süresi 3 Ay /4 Ay şeklinde oluyor. Sonrasında ise çıkartılıp 1 hafta ara verildikten sonra yeniden uygulamaya devam edebilirsiniz. Yani danışanınızı en fazla 3 kere bakıma davet edebilirsiniz. Sonrasında yeni bir uygulama gerektirir, Bakımı kaldırmaz Kirpikler artık.

İpek Kirpik Sökme

Taktığınız kirpikleri müşteriniz bakımlara geldikçe uzun süre kullanır. Sonrasında ise temizlenip en az birkaç gün olsa da ara verilmesini tavsiye ediyoruz.

Russian Volume İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik merkezimizi bilgi ve eğitim almak için ziyaret etmeyi yada iletişime geçmeyi unutmayın.

FAIRLASH

Bir yanıt yazın